Notice: Undefined offset: 3 in /home/decorpac/decorpack.com.ua/www/catalog/controller/extension/module/cyber_slideshowcategory.php on line 75Notice: Undefined offset: 4 in /home/decorpac/decorpack.com.ua/www/catalog/controller/extension/module/cyber_slideshowcategory.php on line 75Notice: Undefined offset: 3 in /home/decorpac/decorpack.com.ua/www/catalog/controller/extension/module/cyber_slideshowcategory.php on line 75Notice: Undefined offset: 4 in /home/decorpac/decorpack.com.ua/www/catalog/controller/extension/module/cyber_slideshowcategory.php on line 75Notice: Undefined offset: 3 in /home/decorpac/decorpack.com.ua/www/catalog/controller/extension/module/cyber_slideshowcategory.php on line 75Notice: Undefined offset: 4 in /home/decorpac/decorpack.com.ua/www/catalog/controller/extension/module/cyber_slideshowcategory.php on line 75 Брендування упаковки. Нанесення логотипу на пакети, коробки. Замовити з доставкою по Україні

Брендування продукції

Разработка логотипа (уровень сложности - простой)
300.00 грн.
Брендування продукції

Брендування – це комплекс заходів з управління Вашим товарним знаком: створення логотипу, фірмові кольори, елементи ілюстрування – те, що вигідно відрізнить вашу продукцію від різноманіття, представленого на ринку товару та зробить її уявлення вигідно унікальною. Брендування - це індивідуальність та запам'ятовність Вашої продукції. Це образ продукту – який вигідно відрізнить Вас від конкурентів. Фірмові персонажі, що запам'ятовуються на логотипі, слогани і рекламні дії, надруковані на продукції - моментально піднімуть товар у ТОП.


Логотип - це особа компанії, тільки маючи логотип компанія стає відомим серед споживачів. Продукція, що продається з логотипом, гарантує якість в очах споживачів. Без логотипу взаємодія з вашою цільовою аудиторією не матиме бажаного ефекту. Зазвичай подальшим розвитком логотипу є зареєстрований товарний знак

Види логотипів:

Текстовий — зазвичай представлений у вигляді перших літер компанії, комбінованих особливим чином. Найчастіше такі логотипи нагадують піктограми. Піктограми здавна відомі своїми асоціаціями та дуже добре закріплюються у свідомості.

Емблема — є графічними елементами, що візуалізують діяльність компанії. При цьому всі елементи поміщені в якусь графічну форму.

Комбінований - логотип, що отримується шляхом комбінування тексту та емблеми. Наразі такі типи логотипів особливо популярні.


Особливе значення має дизайн візитних карток, які у діловій сфері служать передачі інформації, і навіть є підтвердженням солідності і хорошої репутації фірми. Візитна картка – стратегічна зброя вашого бізнесу. Крім звичайного дизайну візитних карток, DecorPack представляє новий і унікальний напрямок у виготовленні та дизайні візиток — нанесення перфорованих (прорізних) логотипів та іншої інформації.

DecorPack готові розробити індивідуальний логотип на замовлення клієнта. Ми пропонуємо брендування паперової та пластикової упаковки "ПІД КЛЮЧ", розробку логотипу з подальшим нанесенням його на упаковку та іншу продукцію.


Як правило, роботи з брендингу є унікальними, оскільки виконуються з урахуванням усіх особливостей та побажань замовника. Дизайн проводиться на замовлення з попереднім обговоренням термінів та вартості.

icon_email Написати на пошту icon_teleg Telegram icon_viber Viber icon_whatsapp WhatsApp icon_callback Замовити зворотній дзвінок